Praca Drukuj

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant-wdrożeniowiec Systemów Symfonia i Forte

Główne zadania:

-    instalacja, konfiguracja, wdrożenia i bieżąca obsługa Systemów u naszych klientów (w ich siedzibach bądź zdalnie).

Poszukiwane umiejętności i cechy (wymagania):

-   umiejętność obsługi komputera (podstawowa wiedza informatyczna)

-   prawo jazdy

-   dobra organizacja pracy

-   komunikatywność (praca z klientem)

Dodatkowe atuty:

-   znajomość Systemów Symfonia, Start, Forte lub innych systemów informatycznych do obsługi firm

Aplikacje:

obowiązkowa klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę usługową art-kom s.c., ul. Kordeckiego 3/6, 85-225 Bydgoszcz, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”

[nieaktualne]

Programista

Wymagania:

-        środowisko Microsoft Visual Studio

-        języki: C#, Basic.

-        bazy danych MS SQL

Zalety oferowanej pracy:

-        zadaniowy czas pracy,

-        praca poza siedzibą firmy – sam wybierasz, gdzie pracujesz

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia przykładu/przykładów dotychczas zrealizowanych projektów (załącznik lub link).