Praca Drukuj

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant-wdroeniowiec Systemw Symfonia i Forte

Gwne zadania:

- instalacja, konfiguracja, wdroenia i bieca obsuga Systemw u naszych klientw (w ich siedzibach bd zdalnie).

Poszukiwane umiejtnoci i cechy (wymagania):

- umiejtno obsugi komputera (podstawowa wiedza informatyczna)

- prawo jazdy

- dobra organizacja pracy

- komunikatywno (praca z klientem)

Dodatkowe atuty:

- znajomo Systemw Symfonia, Start, Forte lub innych systemw informatycznych do obsugi firm

Aplikacje:

obowizkowa klauzula:

?Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez firm usugow art-kom s.c., ul. Kordeckiego 3/6, 85-225 Bydgoszcz, zawartych w zoonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszoci - dla celw zwizanych z procesami rekrutacji. Niniejsz zgod skadam dobrowolnie i owiadczam, e zostaem poinformowany o uprawnieniach przysugujcych mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).?

[nieaktualne]

Programista

Wymagania:

- rodowisko Microsoft Visual Studio

- jzyki: C#, Basic.

- bazy danych MS SQL

Zalety oferowanej pracy:

- zadaniowy czas pracy,

- praca poza siedzib firmy ? sam wybierasz, gdzie pracujesz

Prosimy o doczenie do zgoszenia przykadu/przykadw dotychczas zrealizowanych projektw (zacznik lub link).