Rozwiązania dodatkowe

Dodatki standardowe

System Zarządzania Forte i System Symfonia mają spore możliwości dostosowywania programów do potrzeb klienta.

Oferujemy możliwość stworzenia dodatkowych funkcji, zestawień i raportów których nie ma w standardowej wersji oprogramowania, a pozwolą one usprawnić pracę waszej firmy i lepiej wykorzystać możliwości oprogramowania.Jeśli posiadacie Państwo któryś z modułów Systemu Zarządzania Forte lub Systemu Symfonia, a potrzebna jest Wam jakaś dodatkowa funkcja lub zestawienie prosimy o kontakt telefoniczny bądź też e-mail. Na podstawie specyfikacji zostanie przygotowana i odesłana do Państwa oferta cenowa na wykonanie dodatku wg indywidualnego zamówienia.

 

Ulotka:

Cennik: Cennik-raporty

 

Rozwiązania indywidualne

Proponujemy także indywidualne, autorskie aplikacje, napisane na Państwa zamówienie, spełniające Państwa specjalne wymagania i dostosowane do specyficznych potrzeb. Dotychczas zrealizowaliśmy między innymi zamówienia na połączenie zagranicznych programów z modułami Symfonii® np. niemieckie systemy sprzedaży z modułem Finanse i Księgowość:

  • SILINE w firmie FROSTA POLSKA
  • AUFTRAG w firmie Fabryka Materaców RELAKS
  • VAX w firmie IMS STALSERWIS

Oferujemy również dowolne moduły dodatkowe np. moduł Kasa współpracujący z programem Finanse i Księgowość, wykonany dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.